Про компанію

«Д'юті Фрі Трейдінг» - спільне українсько-німецько-швейцарське підприємство у формі Товариства з обмеженою відповідальністю - одна з небагатьох компаній, більше 25 років здійснюють безмитну торгівлю у власній мережі роздрібних магазинів на кордонах України з Білоруссю, Угорщиною, Польщею, Молдовою, Румунією, Словаччиною


Компанія була заснована в жовтні 1991 року.

«Д'юті Фрі Трейдінг» є членом Асоціації Безмитної Торгівлі України.

13 магазинів компанії знаходяться в зонах митного і прикордонного контролю - на кордонах України в Волинській, Житомирській, Закарпатській, Одеській, Чернівецькій областях. Це найбільша в Україні мережа магазинів безмитної торгівлі.


Товари в таких магазинах продаються виключно особам, які виїжджають за кордон України при пред'явленні ними паспорта з відміткою про проходження прикордонного контролю - згідно з вимогами українського законодавства.

Роблячи покупки в магазинах СП «Д'юті Фрі Трейдінг» Ви завжди впевнені в найвищій якості товарів і їх оригінальному походженні.

Тут - найвигідніші ціни на товари класу люкс.

Тут - це найширший вибір ексклюзивних, всесвітньо відомих товарів вищої якості - алкогольні напої Chivas Regal, Jack Daniel's, Glenfiddich, Johnnie Walker, Remy Martin, Courvoisier, Absolut, Finlandia, Martel, Baileys і ін., Тютюнові вироби Philip Morris, Imperial Tobacco, JTI, BAT, парфумерія та косметика Lancome, Christian Dior, L'Oreal, Givenchy, Gucci, Elizabeth Arden, ін. солодощі Mars, Lindt, Haribo, Ferrero, Guylian, Fazer, Storck, Bahlsen, аксесуари та інші групи товарів.